Zespół Miood (alternatywna pisownia Mi00D) koncertował na dziedzińcu Akademi Sztuk Pięknych w Warszawie [08.06.2018]. Występ związany był z wydarzeniem Otwartej Akademii ASP 2019. Kapela Miood została założona w 2014 r. i gra psychodeliczny hippie rock’nroll. Jej skład stanowią: Szaweł Płóciennik (wokal, gitara), Piotr Januszek (perkusja), Grzegorz Januszek (gitara, wokal) oraz Szymon Łapiński (bas).

Podczas koncertu zespół oddał hołd zmarłemu 3 czerwca Robertowi Brylewskiemu, wykonując utwór „Rebel” (oryginalnie wykonanie pojawia się na albumie „Świat Czarownic & Robert Brylewski”). W repertuarze nie mogło zabraknąć metaforycznego kawałka „Jak zrozumieć świat”, który w wersji koncertowej miał w sobie jeszcze więcej pozytywnego przekazu. Muzyka do wysłuchania i nabycia na profilu zespołu  [ TUTAJ ] . Ponadto warto odsłuchać również wywiad z muzykami w radiowej „Czwórce” prowadzony przez Bartka Koziczyńskiego (m.in. „Teraz Rock”) – [ TUTAJ ]

MIOOD ZESPÓŁZespół Miood

Mi00D zespol

Grzegorz Januszek i Szaweł Płóciennik – wokaliści zespołu Miood

MIOOD band

asp warszawa koncert

zespół miood Piotr Januszek

na perkusji Piotr Januszek

warszawa asp koncerty

Szaweł Płóciennik

Szaweł Płóciennik

Szaweł – wokalista grupy Miood, wcześniej był związany z takimi projektami muzycznymi jak: Żelazna Brama, Apacze z wolnej Woli.
koncert asp warszawaMi00D

Szymon Łapiński Miood

Szymon Łapiński na basie