Zdjęcia z występu zespołu Za Zu Zi podczas koncertu [29.06.2018] w Jarocinie. Grupa zapoczątkowała działalność na wiosnę 2001 r. w Jarocinie. Zespół tworzy muzykę w klimatach reggae, ale w wielu utworach pojawiają się też elementy bluesa czy alternatywnego rocka. 

Zespół Za Zu Zi ma na koncie wydane dwie płyty. Na ostatniej pojawił się kawałek „Ocean” z gościnnym występem Renaty Przemyk. W ciągu ostatnich 17 lat działalności licznie koncertował na festiwalach krajowych i zagranicznych. Podczas jarocińskiego występu szczególnie energicznie wypadły kawałki „Brakuje mi miłości” i „Kapłan” (utwór z tekstem wiersza Zbigniewa Herberta). Nie zabrakło hołdu zmarłemu przed miesiącem muzykowi Robertowi Brylewskiemu (m.in. IZRAEL, Armia, Kryzys, Brygada Kryzys, 52UM). Po występie Za Zu Zi na scenie pojawił się zespół TABU.

Na poniższych zdjęciach widoczni są: Tomasz „Rass” Jankowski (wokal, gitara), Kordian Czaczyk (gitara), Maciej Maćkowski (bas), Krzysztof „Krzyżu” Krzyżanowski (śpiew, przeszkadzajki), Dawid Grzech (perkusja) oraz Anna Kręc (wokal).

zespół Za Zu Zi

Koncert zespołu Za Zu Zi

Zespół ZA ZU ZI

perkusja Dawid Grzech

Dawid Grzech na perkusji

zespół Za Zu Zi

Lider Za Zu Zi Tomasz „Rass” Jankowski

koncert Za Zu Zi

Krzysztof „Krzyżu” Krzyżanowski

Za Zu Zi jarocin

Za Zu Zi w Jarocinie

Jarocinianki

Koncert Jarocin
Po prawej stronie utrwalona Anna Kręc.