Zespół Miood (alternatywna pisownia Mi00D) koncertował na dziedzińcu Akademi Sztuk Pięknych w Warszawie [08.06.2018]. Występ związany był z wydarzeniem Otwartej Akademii ASP 2018. Kapela Miood została założona w 2014 r. i gra psychodeliczny hippie rock’nroll. Jej skład stanowią: Paweł „Szaweł” Płóciennik (wokal, gitara), Piotr Januszek (perkusja), Grzegorz Januszek (gitara, wokal) oraz Szymon Łapiński (bas).

Wokalista grupy – „Szaweł”, wcześniej był związany z takimi projektami muzycznymi jak: Żelazna Brama, Apacze z wolnej Woli.

Podczas koncertu zespół oddał hołd zmarłemu 3 czerwca Robertowi Brylewskiemu, wykonując utwór „Rebel” (oryginalnie wykonanie pojawia się na albumie „Świat Czarownic & Robert Brylewski”). W repertuarze nie mogło zabraknąć metaforycznego kawałka „Jak zrozumieć świat”, który w wersji koncertowej miał w sobie jeszcze więcej pozytywnego przekazu. Muzyka do wysłuchania i nabycia na profilu zespołu  [ TUTAJ ] . Ponadto warto odsłuchać również wywiad z muzykami w radiowej „Czwórce” prowadzony przez Bartka Koziczyńskiego (m.in. „Teraz Rock”) – [ TUTAJ ]

MIOOD ZESPÓŁ

Zespół Miood

Mi00D zespol

Grzegorz Januszek i Szaweł Płóciennik – wokaliści zespołu Miood

asp warszawa koncert

MIOOD band

Występ grupy Miood

ASP Warszawa koncert

zespół miood Piotr Januszek

na perkusji Piotr Januszek

warszawa asp koncerty

Szaweł Płóciennik

Szaweł Płóciennik

Krzysztof-Brandt-pinky

Krzysztof-Brandt „Pinky”

koncert asp warszawaMi00D

Szymon Łapiński Miood

Szymon Łapiński na basie