Koncert Za Zu Zi

Zdjęcia z występu zespołu Za Zu Zi podczas koncertu [29.06.2018] w Jarocinie. Grupa zapoczątkowała działalność na wiosnę 2001 r. w Jarocinie. Zespół tworzy muzykę w klimatach reggae, ale w wielu utworach pojawiają się też elementy bluesa czy alternatywnego rocka. Zespół Za Zu Zi ma na koncie wydane dwie płyty. Na ostatniej pojawił się kawałek „Ocean” z gościnnym występem Renaty Przemyk. W ciągu ostatnich 17 lat działalności licznie koncertował na festiwalach krajowych i zagranicznych. Podczas jarocińskiego występu szczególnie energicznie wypadły kawałki „Brakuje mi miłości” i „Kapłan” (utwór z tekstem wiersza Zbigniewa Herberta). Nie zabrakło hołdu zmarłemu przed miesiącem muzykowi Robertowi Brylewskiemu (m.in. IZRAEL). Po występie Za Zu Zi na scenie pojawił się zespół TABU.

Na poniższych zdjęciach widoczni są: Tomasz „Rass” Jankowski (wokal, gitara), Kordian Czaczyk (gitara), Maciej Maćkowski (bas), Krzysztof „Krzyżu” Krzyżanowski (śpiew, przeszkadzajki), Dawid Grzech (perkusja) oraz Anna Kręc (wokal).

zespół Za Zu ZiKoncert Za Zu Zi

perkusja Dawid GrzechDawid Grzech na perkusji

zespół Za Zu ZiLider Za Zu Zi Tomasz „Rass” Jankowski

koncert Za Zu ZiKrzysztof „Krzyżu” Krzyżanowski

Zespół Za Zu ZiKoncert JarocinKoncert Za Zu Zi Anna Kręc
Po lewej stronie widoczny występ grupy Za Zu Zi na scenie, która została postawiona na jarocińskim rynku. W środku widoczna piękniejsza część publiczności, a po prawej stronie utrwalona Anna Kręc.